Gümrük işlemi tüm malların ve eşyaların ülkeye girmesinin ve çıkmasının denetlenmesi işlemidir. Gümrük hukuku ise bu işlemlerin yasal çerçevelerde yapılabilmesi için ortaya çıkan bir alandır.

Uluslararası ilişkilerin de çok geniş anlamda ülke ticaretinde yer tutması da bu hukuk alanının ayrı bir uzmanlık gerektirmesini sağlamıştır.

Hukuk firmamızın gümrük hukuku alanında uzman olan avukatları sayesinde uluslararası alanda yaptığınız işlerde herhangi bir yasal çıkmazlara girme durumunda kalmıyorsunuz. Gümrük hukuku konusunda avukatlarımız tüm şirket çalışanlarına ve şirketlerin sahiplerine gümrük mevzuatı hakkında danışmanlık hizmeti vererek bu alanda yaşadığınız tüm sıkıntıları yasal yollar çerçevesinde çözümlüyorlar.

Gümrük vergileri, gümrük beyannamesi, gümrük mevzuatı, ithalat ve ihracat konuları, alım satım sözleşmeleri gibi konularda sizlere alanında uzman avukatlarımız yol gösteriyorlar.

Uluslararası alanda yaşanılan tüm gümrük sorunlarında yanınızda olan gümrük hukuku avukatlarımız gerek şirket olarak gerekse bireysel olarak sizlere hukuk hizmeti sunuyor.

Hukuk firmamız müşterilerinin uluslararası alandaki çıkarlarını korumak adına tüm mevzuata hakim ve kendini sürekli yenileyen avukatlar ile hizmet veriyor.

Gümrük ile ilgili tüm alanlarda yaşanılan anlaşmazlıkları yasal çerçevelerde açıklığa kavuşturuyoruz.